Mam roczek!

Ahoj maluchu!

Chodź, chodź. Bardzo się cieszę, że masz już 365 dni. Młody jesteś, kochasz pogoń i wieczną gonitwę. Urodziłeś się z potrzeby ponownych narodzin. Nawet nie wiedziałeś, po co, wiedziałeś tylko, że musisz się narodzić, nieważne jak. 

Dopiero odwaga by ruszyć w drogę okazuje nam cel…

Maluchu nadal masz chwiejne nogi, potykasz się, potrzebujesz, aby wzięto cię na ręce. Rok temu nie stąpałeś, leżałeś i patrzyłeś w magiczne niebo pełne gwiazd, szukałeś gwiazdy dla siebie, a raczej światła w sobie. Nie mówiłeś nic, ale wszystko w tobie mówiło, nazywało się, zostało zdefiniowane dawno temu. Do ciebie należało tylko otworzyć usta i pozwolić, aby to coś w tobie zaczęło mówić.

Pozwoliło i zaczęło. Niezdarnie, ale zaczęło.

Maluchu pozwól, że cię przytulę. Popatrzę jak drepczesz, jak uśmiechasz się do innych maluchów. Jak ślizgasz się po tej drodze, nie dawno jeszcze obcej. Chciałeś doświadczyć czegoś nowego – pustej kartki, którą zaczniesz malować swoimi a nie czyimiś kolorami. 

Chciałeś rysować po swojemu, chciałeś zbadać czy potrafisz malować. I co z tego malowania wyjdzie. Co z niego wyrośnie. Na razie maluchu masz roczek, wiec nie oczekuje od ciebie dojrzałości, baw się świętą ciekawością. Nie trać nigdy tej świętości, ucz się na błędach, doświadczaj, bądź z innymi.

Po prostu bądź i chodź.

  • A Ty masz w sobie takiego malucha? 
  • Ile ma lat? 
  • Może dopiero chce się narodzić?
  • Dasz mu szansę?

Do ciebie należy pytanie, czy chcesz otworzyć nowe drzwi, dać głos swojemu wewnętrznemu dziecku, pozwolić, aby ta moc zaczęła  w tobie  mówić.

Może dzisiejszy dzień dziecka to dobry pomysł na narodziny 🙂 ?

O mnie

Jestem Sherlockiem Talentów i Mocnych Stron – Diagnozuje Talenty. Z zawodu jestem managerem, coachem i dziennikarzem. Pomagam ZAPRACOWANYM KOBIETOM odnaleźć RADOŚĆ I PASJĘ w życiu zawodowym i prywatnym. Inspiruje do Bycia Na Fali swojego życia  w oparciu o SERCE.

Pobierz

darmowy ebook

Jak odnaleźć swój talent? Opowieść o mistrzu rzemieślniku i partaczu.